Dalyvių sąrašas, žaidimų laikai:

Teniso turnyras “VS FITNESS” Kovo 4-5 d.d.   nuo 09 iki 21 val. 

 

Dalyvių sąrašas, žaidimų laikai:

 

adresas: Islandijos pl. 32, Kaunas, prekybos centras MEGA.

 

žemėlapis: https://goo.gl/Pu70Ee

 

Atvykti ir užsiregistruoti 30 minučių prieš Jūsų žaidimą!

 

Tel.: +37063777474


VYRŲ dvejetai HARD grupė, kovo 4d., šeštadienis 16 val.


1 Norbertas Lipinskas/ Ramūnas Būda
2 Skirmantas Jutkonis/ Mantas Namavičius
3 Marius Koncevičius/ Mindaugas Sakalauskas
4 Mindaugas Simanaitis/ Darius Kavaliauskas
5 Tomas Bagdanskis/ Tomas Kirchovas
6 Alfonsas Genys/ Mindaugas Volungevičius
7 Martynas Eimontas/ Augustinas Karkauskas/
8 Ignas Kaduševičius/ Aurimas Girdžijauskas


VYRŲ dvejetai LIGHT grupė, kovo 4d., šeštadienis 09 val.


1 Gytis Kviedaraitis/ Mindaugas Memėnas
2 Audrius Ulevičius/ Mindaugas Žilionis
3 Julius Makūnas/ Vytenis Zalaga
4 Martynas Tarasevičius/ Algirdas Tarasevičius
5 Alvydas Visockis/ Saulius Urbelis
6 Gytis Makarevičius/ Laurynas Zaveckis
7 Rimantas Steponavičius/ Vitalijus Uvarovas
8 Egidijus Vilkas/ Kovzonas Giedrius


MOTERŲ dvejetas LIGHT grupė, kovo 4d., šeštadienis 10 val.


1 Jurgita Beinoriene/ Ilona Radenienė
2 Rasa Uvarovienė/ Aušra Kepenė
3 Vaiva Žažeckienė/ Brigita Tunaitytė
4 Anželika Partikienė/ Juratė Apanskaitė
5 Laima Kalasauskienė/ Violeta Zabulionienė
6 Aistė Juškevičienė/ Eglė Melnikienė
7 Evelina Šutienė/ Ilona Lisauskienė
8 Aušra Graželyte/ Laura Kovaitė-Simatienė


MOTERŲ dvejetas HARD grupė, kovo 4d. šeštadienis 15 val.


1 Violeta Matulaitienė/ Birutė Miliauskienė
2 Justė Kančaitė/ Agnė Bieliūnaitė
3 Erika Buntienė/ Rasa Butrimaitė
4 Sonata Jurkševičienė/ Audra Ginelevičienė
5 Raimonda Genienė/ Aušra Kavaliauskienė
6 Inga Koncevičienė/ Erika Peldžienė
7 Jolita Rudgalvienė/ Ligita Mačinskienė
8 Aušra Rudienė / Jurgita Kveselaitė


VYRŲ dvejetai LIGHT grupė, kovo 5d. sekmadienis 10 val.


1 Vidas Šilkaitis/ Kęstutis Stankus
2 Paulius Ilakis/ Tadas Ercius
3 Gediminas Nutautas/ Mantas Mikalopas
4 Mindaugas Šimkus/ Andrius Knezys
5 Mažvydas Urbšys/ Martynas Urbšys
6 Dangis Jurgelevičius/ Denas Mačiulaitis
7 Mantas Aleksejūnas/ Darius Laurusevicius
8 Mantas Bartaševičius/ Valentinas Janulis


VYRŲ dvejetai PRO HARD grupė kovo 5d. sekmadienis 15 val.


1 Gvidas Sabeckis/ Darius Kunčius
2 Arūnas Rozgas/ GerdasTitovas
3 Dovydas Šabūnas/ Josefas Ellert
4 Darius Kavaliauskas / Mindaugas Simanaitis
5 Vladislovas Matelis/ Simonas Šulnius
6 Adrijus Melninkas/ Audrius Poškevičius
7 Aurimas Karpavičius/ Raimondas Maročka
8 Paulius Matulevičius/ Darius Matulevičius


REZERVAS


1. Kestas Sabeckis/ Laukiamas Žaidėjas


MIX dvejetai LIGHT grupė , kovo 5d. sekmadienis 09 val.


1 Brigita Tunaitytė/ Kęstutis Celiešius
2 Edita Papečkienė/ Mindaugas Simanaitis
3 Ligita Mačinskienė/ Šarūnas Mačinskas
4 Ilona Blekaitytė-Lisauskienė/ Mindaugas Neverauskas
5 Uma Bakaitytė/ Andrius Bakaitis
6 Ausra Višniauskaitė/ Mindaugas Žilionis
7 Ramunė Bakanovienė/ Nerijus Juškaitis
8 Aušra Kavaliauskienė/ Vidas Kavaliauskas


Rezervas

 

1 Dalia Sadeckienė/ Gediminas Valiukėnas ​

2 Gabrielė Anušauskaitė/ Donatas Blažys


MIX dvejetai HARD grupė , kovo 5d. 16 val.


1 Elma Paulauskaitė/ Reduan El Moukadam
2 Raimonda Genienė/ Kęstutis Sabeckis
3 Jūratė Apanskaitė/ Ovidijus Vilniškis
4 Viktorija Radzevičienė/ Martynas Jocys
5 Agnė Bieliūnaitė/ Alfonsas Genys
6 Justė Kančaitė / Ignas Kadusevičius
7 Milena Kriukelytė/ ŽilvinasZasimauskas
8 Džemilė Sapežinskienė/ Mindaugas Gedminas

Rezervas

1 Jurgita Kveselaitienė/ Paulius Kveselaitis

2 Gabrielė Anušauskaitė/ Donatas Blažys


REZERVAS vyru dvejetas LIGHT grupė kovo 4-5d.


1. Gintaras Baubinas / Laimonas Noreika
2. Kęstutis Stankus/ Mantas Palivonas
3. Daivis Baranauskas/ Dainius Beinoris
4. Vitas Ališauskas/ Darius Balčius
5. Visvaldas Šavelskis/ Linas Eidimtas
6. Deividas Gaidukevičius/ Airidas Uosis
7. Tomas Laurinėnas/ Erikas Basakirskas
8. Žanas Marozovas/ Ričardas Gliožaitis
9. Andrius Bakaitis/ Padegimas Žilvinas
10. Dainius Stunydys /Labanauskas Tomas

 

Nuotraukos