"Lexus taurė" 2017 Vasaros turnyras | 1 etapas | Vyrų vienetai

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Darius Jasinskis 6:4 / 6:4 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:0 / 6:2 Laimėtojo nėra 4 5
2 Vygandas Pigaga 4:6 / 4:6 6:4 / 6:2 4:6 / 7:5
10:8
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 5 3
3 Eivydas Sadauskas Laimėtojo nėra 4:6 / 2:6 1:6 / 6:3
10:7
6:0 / 6:2 6:7 / 6:7 6 2
4 Justas Meidus Laimėtojo nėra 6:4 / 5:7
8:10
6:1 / 3:6
7:10
6:4 / 7:5 5:7 / 4:6 5 4
5 Irmantas Jadzevičius 0:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 2:6 4:6 / 5:7 0:6 / 0:6 4 6
6 SARUNAS ANDRIUSIS Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 7:6 / 7:6 7:5 / 6:4 6:0 / 6:0 6 1

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Andrius Skardžius 4:6 / 6:3
10:4
1:0 / 0:0 6:3 / 6:4 7:5 / 6:3 8 1
2 Alexandr Zubrickis 6:4 / 3:6
4:10
1:0 / 1:0 6:2 / 6:1 6:3 / 6:3 7 2
3 Vikintas Pašilys 0:1 / 0:0 0:1 / 0:1 6:4 / 3:6
10:3
4:6 / 1:6 5 4
4 Lauras Lukošius 3:6 / 4:6 2:6 / 1:6 4:6 / 6:3
3:10
3:6 / 6:7(4) 4 5
5 Gediminas Čiučelis 5:7 / 3:6 3:6 / 3:6 6:4 / 6:1 6:3 / 7:6(4) 6 3

Vilnius 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Gintaras Baubinas 6:4 / 6:4 4:6 / 4:6 6:0 / 6:2 3:6 / 6:2
4:10
6 3
2 Mindaugas Mazurkevičius 4:6 / 4:6 7:5 / 3:6
3:10
6:7(6) / 4:6 6:1 / 2:6
6:10
4 5
3 Danielius Žvinys 6:4 / 6:4 5:7 / 6:3
10:3
6:3 / 3:6
10:2
4:6 / 6:2
10:8
8 1
4 Jonas Lapinskas 0:6 / 2:6 7:6(6) / 6:4 3:6 / 6:3
2:10
5:7 / 6:4
6:10
5 4
5 Justinas Šimkus 6:3 / 2:6
10:4
1:6 / 6:2
10:6
6:4 / 2:6
8:10
7:5 / 4:6
10:6
7 2

Vilnius 2 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Mantas Mikalopas 4:6 / 1:6 5:7 / 0:6 Laimėtojo nėra 6:1 / 6:3 4 3
2 Marius Padvilikis 6:4 / 6:1 6:7(5) / 0:6 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra 5 2
3 Deividas Snapkauskas 7:5 / 6:0 7:6(5) / 6:0 Laimėtojo nėra 6:2 / 6:1 6 1
4 Karolis Jarusevicius Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 5
5 Kęstutis Bulovas 1:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 2 4

Vilnius 2 lyga, E grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Darius Makūnas 5:7 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 2 5
2 Adomas Navickas 7:5 / 6:0 6:0 / 6:4 6:1 / 6:0 4:6 / 3:6 7 2
3 Rokas Armalis Laimėtojo nėra 0:6 / 4:6 6:7(5) / 5:7 6:4 / 6:4 4 4
4 Kastytis Račiūnas Laimėtojo nėra 1:6 / 0:6 7:6(5) / 7:5 0:6 / 0:6 4 3
5 Vladimis Kuleshov 6:1 / 6:2 6:4 / 6:3 4:6 / 4:6 6:0 / 6:0 7 1

Vilnius 2 lyga, F grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Andrej Mardusevič 6:4 / 6:0 6:3 / 6:3 7:5 / 4:6
10:7
6:4 / 6:3 8 1
2 Karolis Petrulevičius 4:6 / 0:6 2:6 / 2:6 4:6 / 2:6 3 5
3 Darius Paliukėnas 3:6 / 3:6 6:2 / 6:2 6:2 / 1:6
6:1
6:4 / 6:4 7 2
4 Gerdas Titovas 5:7 / 6:4
7:10
2:6 / 6:1
1:6
6:2 / 6:4 6 3
5 Tomas Milašius 4:6 / 3:6 6:4 / 6:2 4:6 / 4:6 2:6 / 4:6 5 4

Vilnius 2 lyga, G grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Andrius Morkevicius 1:6 / 6:4
10:4
4:6 / 6:4
10:8
6:1 / 6:1 6:3 / 6:3 8 1
2 Paulius Kamarauskas 6:1 / 4:6
4:10
5:7 / 7:5
10:8
7:5 / 6:4 5:7 / 3:6 6 3
3 Mindaugas Sventickas 6:4 / 4:6
8:10
7:5 / 5:7
8:10
6:1 / 6:2 6:1 / 6:1 6 2
4 Egidijus Losis 1:6 / 1:6 5:7 / 4:6 1:6 / 2:6 5:7 / 3:6 4 5
5 Bernardas Mazeika 3:6 / 3:6 7:5 / 6:3 1:6 / 1:6 7:5 / 6:3 6 4

Vilnius 2 lyga, H grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Gediminas Nutautas Laimėtojo nėra 6:2 / 6:4 6:0 / 6:1 6 2
2 Artūras Vilkas Laimėtojo nėra 1:6 / 6:7(5) 5:7 / 7:5
8:10
4 4
3 Šarūnas Bruzgė 0 5
4 Laurynas Vaškys 2:6 / 4:6 6:1 / 7:6(5) 7:5 / 6:2 7 1
5 Danatas Cerjazdanovas 0:6 / 1:6 7:5 / 5:7
10:8
5:7 / 2:6 6 3

Vilnius 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Denisas Polonskis 2:6 / 6:4
4:10
1:6 / 6:2
6:10
6:3 / 6:2 7:5(5) / 6:2 6:2 / 6:3 8 4
2 Jorūnas Navickas 6:2 / 4:6
10:4
4:6 / 6:7(6) 5:7 / 1:6 6:1 / 6:4 6:3 / 7:5 8 3
3 Vygintas Domarkas 6:1 / 2:6
10:6
6:4 / 7:6(6) 3:6 / 4:6 6:4 / 6:6(3) 6:1 / 6:1 9 2
4 Tomas Krisciunas 3:6 / 2:6 7:5 / 6:1 6:3 / 6:4 6:6(3) / 6:3 6:3 / 6:4 9 1
5 Viačeslav Kuznecov 5:7(5) / 2:6 1:6 / 4:6 4:6 / 6:6(3) 6:6(3) / 3:6 3:6 / 3:6 5 6
6 Viktoras Kotvickis 2:6 / 3:6 3:6 / 5:7 1:6 / 1:6 3:6 / 4:6 6:3 / 6:3 6 5

Vilnius 3 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Domas Urbonavicius 7:5 / 1:6
1:7
2:6 / 3:6 1:6 / 2:6 0:6 / 6:6(3) 4 5
2 Mantas Daniskevicius 5:7 / 6:1
7:1
7:5 / 6:3 5:7 / 5:7 2:6 / 1:6 6 3
3 Ramunas Pundinas 6:2 / 6:3 5:7 / 3:6 2:6 / 1:6 6:4 / 3:6
0:10
5 4
4 Laurynas Kochmanas 6:1 / 6:2 7:5 / 7:5 6:2 / 6:1 6:4 / 4:6
10:6
8 1
5 Edvinas Rudys 6:0 / 6:6(3) 6:2 / 6:1 4:6 / 6:3
10:0
4:6 / 6:4
6:10
7 2

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Dangis Jurgelevičius 6:2 / 6:1 6:0 / 6:0 6:0 / 6:1 6:0 / 6:1 6:0 / 6:2 6:0 / 6:1 7:6(3) / 6:3 7:6(7) / 7:5 16 1
2 Giedrius Ališauskas 2:6 / 1:6 0:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 3:6 4:6 / 7:6(4)
10:8
1:6 / 1:6 1:6 / 2:6 0:6 / 1:6 8 8
3 Tomas Andziulis 0:6 / 0:6 6:0 / 6:4 1:6 / 3:6 3:6 / 6:4
10:6
6:2 / 6:2 1:6 / 6:4
13:11
1:6 / 1:6 6:4 / 7:5 13 3
4 Saulius Pauza 0:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 6:1 / 6:3 6:2 / 4:6
10:2
6:1 / 6:3 6:4 / 7:5 6:3 / 6:3 0:6 / 0:6 12 5
5 mantas statulevicius 0:6 / 1:6 6:4 / 6:3 6:3 / 4:6
6:10
2:6 / 6:4
2:10
6:2 / 6:2 4:6 / 6:4
10:8
6:4 / 6:3 1:6 / 3:6 12 6
6 Deividas Stankus 0:6 / 2:6 6:4 / 6:7(4)
8:10
2:6 / 2:6 1:6 / 3:6 2:6 / 2:6 0:6 / 2:6 0:6 / 0:6 1:6 / 1:6 8 9
7 Zygimantas Beiga 0:6 / 1:6 6:1 / 6:1 6:1 / 4:6
11:13
4:6 / 5:7 6:4 / 4:6
8:10
6:0 / 6:2 1:6 / 3:6 4:6 / 6:3
10:4
11 7
8 Darius Talačka 6:7(3) / 3:6 6:1 / 6:2 6:1 / 6:1 3:6 / 3:6 4:6 / 3:6 6:0 / 6:0 6:1 / 6:3 6:1 / 3:6
11:9
13 2
9 Raimondas Maročka 6:7(7) / 5:7 6:0 / 6:1 4:6 / 5:7 6:0 / 6:0 6:1 / 6:3 6:1 / 6:1 6:4 / 3:6
4:10
1:6 / 6:3
9:11
12 4

Kaunas 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Tadas Četkauskas 1:6 / 0:6 4:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 1:6 5 8
2 Erikas Basakirskas 6:1 / 6:0 6:3 / 6:2 6:0 / 6:2 6:3 / 7:5 6:4 / 6:4 7:6 / 7:6 6:2 / 6:3 16 1
3 Šarūnas Vilius 0 9
4 Paulius Giedraitis 6:4 / 6:4 3:6 / 2:6 6:2 / 6:1 7:5 / 5:7
10:7
6:3 / 6:2 3:6 / 4:6 6:1 / 6:2 14 3
5 Paulius Kievišas 0:6 / 2:6 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 0:6 1:6 / 4:6 7:5 / 2:6
5:10
9 6
6 Laimis Inokaitis Laimėtojo nėra 3:6 / 5:7 5:7 / 7:5
7:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 5 7
7 Linas Eidimtas 4:6 / 4:6 3:6 / 2:6 6:1 / 6:0 Laimėtojo nėra 0:6 / 1:6 5:7 / 4:6 10 5
8 Laurynas Zaveckis 6:3 / 6:1 6:7 / 6:7 6:3 / 6:4 6:1 / 6:4 6:3 / 6:2 6:0 / 6:1 6:1 / 6:2 15 2
9 Giedrius Kizala 2:6 / 3:6 1:6 / 2:6 5:7 / 6:2
10:5
Laimėtojo nėra 7:5 / 6:4 1:6 / 2:6 11 4

Kaunas 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Taškai Vieta
1 Edvinas Rudys 2:6 / 6:2
8:10
4:6 / 6:3
10:5
3:6 / 4:6 6:1 / 6:4 6:7 / 0:6 6:4 / 4:6
10:6
6:3 / 6:2 11
2 Algirdas Tevelis 6:2 / 2:6
10:8
6:4 / 2:6
2:10
7:5 / 6:0 6:4 / 6:3 6:2 / 6:3 6:1 / 6:1 3:6 / 7:5
10:5
1:6 / 1:6 6:3 / 6:7(4)
6:10
6:0 / 6:1 17 1
3 Dainius Aksinavičius 6:4 / 3:6
5:10
4:6 / 6:2
10:2
6:4 / 7:5 4:6 / 2:6 6:4 / 4:6
12:10
6:2 / 6:2 12
4 Giedrius Ratautas 5:7 / 0:6 4:6 / 5:7 6:1 / 6:1 6:0 / 6:1 2:6 / 2:6 7:5 / 6:2 11
5 Arunas Pakamanis 6:3 / 6:4 4:6 / 3:6 6:4 / 6:2 6:1 / 6:2 6:0 / 6:0 2:6 / 1:6 4:6 / 6:2
6:10
6:2 / 6:2 13
6 Andrius Abromavicius 1:6 / 4:6 2:6 / 3:6 1:6 / 2:6 2:6 / 6:1
10:7
3:6 / 1:6 0:6 / 1:6 1:6 / 1:6 8
7 Povilas Motūza 1:6 / 1:6 1:6 / 1:6 6:2 / 1:6
7:10
3:6 / 1:6 4
8 Edgaras Ginkus 6:3 / 5:7
5:10
0:6 / 1:6 0:6 / 0:6 6:3 / 6:1 1:6 / 0:6 3:6 / 1:6 7
9 Valdas Buksnys 7:6 / 6:0 6:1 / 6:1 6:2 / 6:2 6:2 / 6:1 6:0 / 6:1 6:1 / 6:0 6:0 / 6:3 6:0 / 6:4 16
10 Mindaugas Silkunas 4:6 / 6:4
6:10
3:6 / 7:6(4)
10:6
4:6 / 6:4
10:12
6:4 / 2:6
10:6
6:1 / 6:1 6:3 / 6:1 0:6 / 3:6 11
11 Paulius Kievišas 3:6 / 2:6 0:6 / 1:6 2:6 / 2:6 5:7 / 2:6 2:6 / 2:6 6:3 / 6:1 0:6 / 4:6 8

Klaipėda 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Aivaras Lūžys 0
2 Aleksandras Vasilevskis 0
3 Andrius Petkevičius 0
4 Dionizas Liatukas 0
5 Julius Kiršis 0
6 Marius Stončius 0
7 Osvaldas Kurauskas 0
8 Povilas Lengvinas 0
9 Vilius Vismantas 0