"LEXUS taurė" 2016-2017 finalo žaidimo laikai :

"LEXUS taurė" 2016-2017  finalai vyks balandžio 22-23d.

 

Turnyro vieta : VS-FITNESS SPORTO IR SVEIKATINGUMO CENTRAS
Adresas : Islandijos pl. 32, Kaunas, prekybos centras MEGA.

 

Turnyro susitikimai žaidžiami iki dviejų laimėtų setų, esant lygiam rezultatui, žaidžiamas lemiamas trečias setas iki 10 taškų. Visi susitikimai žaidžiami su lemiamu tašku geime.

Žaidėjai bus diskvalifikuoti, jeigu žais geimus be lemiamo taško.

 

Registracijai atvykti 30 min prieš žaidimą. (Apšilimui skiriamos 5 min.)
 

Informacija : 861558377
LT setas administracija


"LEXUS taurė" 2016-2017,  finalinių susitikimų žaidėjai ir laikai :
 

 

Moterų vienetai 2 Lyga, Šeštadienis 9.00 val.

 

1.Inga Baliūnaitė

2.Giedrė Martusevičienė

3.Natalija Šigajeva

4.Indrė Narvilė


Moterų vienetai 2 Lyga, Šeštadienis 11.00 val.

1.Jurgita Markevičienė

3.Rolanda Balciauskiene

 

Moterų vienetai 3 Lyga, Šeštadienis 9.45 val.

 

1.Brigita Tunaitytė

2.Vaiva Žažeckienė

3.Erika Petraitiene

4.Dalia Blužienė

 

Vyrų vienetai 2 Lyga, Šeštadienis 12.15 val.

 

1.Dangis Jurgelevičius

2.Raimondas Maročka

3.Karolis Kazlauskas

4.Gediminas Nutautas

 

Vyrų vienetai 3 Lyga, Šeštadienis 14.30 val.

 

1.Tomas Andziulis

2.Zygimantas Beiga

3.Justinas Gavenas

4.Skirmantas Valiukas

 

MIX dvejetai 2 Lyga, Šeštadienis 15.45 val.

 

1.Ilona Blekaitytė-Lisauskienė/ Laurynas Zaveckis

2.Giedrė Martusevičienė/ Giedrius Martusevičius

3.Uma Bakaityte/ Andrius Bakaitis

4.Greta Aidukaitė/ Dominykas Ruikas

 

 

Vyrų dvejetai 2 Lyga, Šeštadienis 15.45 val.

 

1.Vidas Šilkaitis/ Gytis Makarevicius

2.Vytenis Zalaga/ Julius Makunas

3.Dovydas Akstinas/ Andrius Nikelis

4.Ovidijus Vilniškis/ Karolis Kazlauskas

 

 

 

Moterų dvejetai 2 lyga, Sekmadienis 9.00 val.

 

1.Rasa Kisielienė/ Patricija Liubseviciute

2.Lolita Palaimine/ Silvija Kairiene

3.Svetlana Priščepa/ Rimutė Taraškevičienė

4.Rolanda Balciauskiene/ Sigita Ligeikienė

 

MIX dvejetai 1 lyga, Sekmadienis 10.15 val.

 

1.Rasa Butrimaitė/ Skirmantas Mačinskas

2.Inga Zinkuvienė/Aurimas Karpavičius

3.Laura Krasauskienė/ Oskaras Kalinauskas

4.Simona Kundrotaite/ Donatas Zaveckas

 

PRO CUP Light dvejetai, Sekmadienis 10.15 val.

 

1.Mindaugas Simanaitis/ Robertas Blagušauskas

2.Algimantas Treikauskas/ Artūras Treikauskas

3.Edvinas Podlužnas/ Tadas Skairys

4.Vaidas Bielinis/ Gediminas Narinkevicius

 

Moterų dvejetai 1 lyga, Sekmadienis 11.30 val.

 

1.Birute Miliauskiene/ Laima Padegimiene

2.Eglė Melnikienė/ Aistė Juškevičienė

3.Ausra Visniauskaite/ Daiva Labunskiennė

 

Vyrų vienetai 1 lyga, Sekmadienis 15.15 val.

 

1.Antanas Gilaitis

2.Laurynas Zaveckis

3.Jevgenij Tekutjev

4.Romas Simkus

 

Vyrų dvejetai 1 lyga, Sekmadienis 15.15 val.

 

1.Raimondas Maročka/ Arūnas Rozga

2.Giedrius Zinkus/ Aurimas Karpavičius

3.Tomas Bagdanskis/ Vaidas Bielinis

4.Mažvydas Urbšys/ Tadas Skairys

Nuotraukos