"LEXUS taurė 2016" žaidimų laikai.

Data: Spalio 2 d., sekmadienis.

 

Vieta : Telšių g. 17, Vilnius  

 

Registracija: visi žaidėjai registracijai turi atvykti likus 1 val. iki varžybų pradžios.

 

Žaidimų laikai: 

 

PRO CUP HARD grupė (pradžia - 12.00 val.)

 

1. Gvidas Sabeckis / Dovydas Šabūnas
2. Laurynas Adomavičius / Paulius Matulevičius
3. Paulius Grigas / Benas Majauskas
4. Algirdas Draugelis / Artūras Gotovskis

 

PRO CUP LIGHT grupė (pradžia - 13.15 val.)

 

1. Mindaugas Simanaitis / Robertas Blagušauskas
2. Rolandas Jarutis / Tadas Budrikis
3. Vaidas Bielinis / Gediminas Narinkevicius
4. Tomas Bagdanskis / Viktoras Gasiunas

 

 

Vyrų vienetai, 1 lyga (pradžia - 13.00 val.)

 

1. Tautvydas Beleškevičius
2. Laurynas Zaveckis
3. Romas Simkus
4. Aurimas Martisauskas

 

Vyrų vienetai, 2 lyga (pradžia - 09.00 val.)

 

1. Antanas Gilaitis
2. Mindaugas Šimkus

3. Alexandr Zubrickis
4. Marius Padvilikis

 

Vyrų vienetai, 3 lyga (pradžia - 10.00 val.)

 

1. Dangis Jurgelevičius
2. Rytis Kaminskas
3. Andrej Mardusevič
4. Karolis Jarusevicius

 

Moterų vienetai, 2 lyga (pradžia - 16.00 val.)

 

1. Sigita Smetonaite
2. Marija Urbelienė
3. Gabrielė Janulevičienė
4. Asta Dambrauskaitė

 

Dvejetai, vyrai, 1 lyga (pradžia - 18.00 val.)

 

1. Robertas Blagušauskas / Mindaugas Simanaitis
2. Gvidas Sabeckis / Zydrunas Janusauskas
3. Edvinas Podlužnas / Mingaudas Kalvaitis
4. Vaidas Bielinis / Tomas Bagdanskis

 

Dvejetai, vyrai, 2 lyga (pradžia - 17.00 val.)

 
1. Giedrius Kovzonas / Rimantas Justinavicius
2. Mindaugas Šimkus / Andrius Knezys
3. Gediminas Pauliukevicius / Šarūnas Bruzgė
4. Nerijus Juskaitis / Jevgenij Tekutjev

 

Dvejetai, moterys, 2 lyga (pradžia - 12.00 val.)

 

1. Patricija Liubsevičiūtė / Rasa Kisielienė
2. Eglė Melnikienė / Aistė Juškevičienė
3. Asta Dambrauskaitė / Rita Mockienė
4. Laima Urbšienė / Violeta Bilaišytė

 

Dvejetai, MIX, 1 lyga (pradžia - 09.00 val.)

 

1. Kristina Vaitkuviene / Gvidas Sabeckis
2. Aistė Juškevičienė / Ilmaras Melnikas
3. Gabija Jurgaitytė / Mingaudas Kalvaitis
4. Jurgita Kveselaitė / Aleksej Nikiforov

 

Dvejetai, MIX, 2 lyga (pradžia - 17.00 val.)

 

1. Rasa Kisielienė / Tadas Kisielius
2. Ilona Blekaitytė-Lisauskienė / Laurynas Zaveckis
3. Ausra Višniauskaite / Justinas Basalykas
4. Ingrida Vaitkevičė / Rokas Vaitkevicius

 

 

Visos varžybos žaidžiamos 1 val. rėžimu, išskyrus “PRO CUP” dvejetų LIGHT ir HARD grupes - jie žaidžia susitikimus su lemiamu tašku geime. Žaidžiama iki dviejų laimėtų setų. Vietoje trečiojo seto žaidžiamas Tie-break iki 10-ties taškų.

 

 

Papildoma informacija: 

8-615-58377 
8-615-58379
Teniso klubas „Kauno setas“


Oficialus turnyro kamuoliukas – Wilson US Open

Informuojame, jog visi dalyviai turi pasiimti švarią sportinę avalynę, kuri tiktų žaisti vidaus kortuose.