LEXUS taurė" 2017 finalų žaidimo laikai :

LEXUS taurė"2017  finalai vyks rugsėjo 23d.

 

Turnyro vieta : VS-FITNESS SPORTO IR SVEIKATINGUMO CENTRAS

Adresas : Islandijos pl. 32, Kaunas, prekybos centras MEGA.

 

Turnyro susitikimai žaidžiami iki dviejų laimėtų setų, esant lygiam rezultatui, žaidžiamas lemiamas trečias setas iki 10 taškų. Visi susitikimai žaidžiami su lemiamu tašku geime.

Žaidėjai bus diskvalifikuoti, jeigu žais geimus be lemiamo taško.

 

Registracijai atvykti 30 min prieš žaidimą. (Apšilimui skiriamos 5 min.), vėluojant 15 min įskaitomas pralaimėjimas.

 

Informacija : 861558377

LT setas administracija

 

"LEXUS taurė" 2017,  finalinių susitikimų žaidėjai ir laikai :

 

 

Moterų vienetai 2 Lyga, 9.00 val.

 

1. Barbora Zabelskytė

2. Vaida Lapėnaitė

3. Sigita Smetonaite

4. Jurgita Markevičienė

 

Vyrų vienetai 2 Lyga atrankinės varžybos, 09.00 val.

 

1. Darius Talačka

3. Osvaldas Kurauskas

 

 

 Vyrų vienetai 2 Lyga, 11.30 val.
 

1. Gediminas Nutautas 

2. Dangis Jurgelevičius

3. Danielius Žvinys

 

Vyrų vienetai 3 Lyga, 10.15 val

 

1. Tomas Kriščiūnas

2. Edvinas Rudys

3. Valdas Buksnys

4. Dainius Aksinavičius

 

Moterų dvejetai 2 Lyga, 10.15 val.

 

1. Laura Krasauskienė/ Šarūnė Vasiliauskaitė-Alenskienė

2. Svetlana Priščepa/ Tamara Vinklerienė

3. Loreta Satkauskienė/ Rasa Kisalienė

4. Rita Paužienė/ Eglė Leonavičienė

 

Vyrų dvejetai 2 Lyga, 14.00 val.

 

1. Gediminas Tekorius / Martynas Narkauskas

2. Andrius Morkevičius/Kasparas Jancys

3. Ignas Gecevičius/Vytenis Zalaga

4. Audrius Malakauskas/Šarūnas Čepas

 

 

Vyrų dvejetai 1 Lyga, 15.15 val.

 

1. Mažvydas Urbšys/ Tadas Skairys

2. Vaidas Bielinis/ Viktoras Gasiūnas

3. Julius Makūnas/ Gvidas Sabeckis

4. Aurimas Karpavičius/ Raimundas Šlepikas

 

 

MIX dvejetai 2 lyga, 15.15 val.

 

1. Šarūnė Vasiliauskaitė-Alenskienė/ Gediminas Nutautas

2. Živilė Mačytė - Čiučelienė/Gediminas Čiučelis

3. Kristina Frankaitė/ Laurynas Zaveckis

4. Valdas Buksnys/Eglė Melnikienė