"LEXUS taurė 2016", žiemos finalas

Data: balandžio 24 d., sekmadienis.

 

Vieta: „Kauno Žalgirio sporto kompleksas“, A. ir J. Gravrogkų g. 4, Kaunas
www.zalgiris-kompleksas.lt/kontaktai Tel.: 8-604-03155

 

Oficialus turnyro kamuoliukas – Wilson US Open

 

Registracija: visi žaidėjai registracijai turi atvykti likus 1 val. iki varžybų pradžios.

 

Žaidimų laikai: 

 

Vyrų vienetai, 2 lyga, atrankinės varžybos (pradžia - 8.00 val.)

 

1. Kęstutis Naujokas
2. Kęstutis Aužbikavičius
3. Mindaugas Šimkus
4.Vidas Šilkaitis
5. Mindaugas Baltakis
6. Marius Padvilikis

 

Vyrų vienetai, 1 lyga, atrankinės varžybos (pradžia - 9.00 val.)

 

1. Andrius Knezys
2. Robertas Beržinskas

 

Vyrų vienetai, 1 lyga (pradžia - 10.00 val.)

 

1. Adrijus Melnikas
3. Nerijus Bendinskas
4. Giedrius Makunas
5. Atrankinių varžybų nugalėtojas

 

Vyrų vienetai, 3 lyga, atrankinės varžybos (pradžia - 10.00 val.)

 

1. Povilas Lengvinas
2. Klaudijus Surplys
3. Audrius Poškevičius
4. Arturas Balkevičius
5. Danielius Žvinys
6. Justas Meidus

 

Dvejetai, moterys, 2 lyga (pradžia - 12.00 val.)

 

1.Rita Mockienė / Sandra Krasniakovienė
2.Vilija Nausėdaitė / Iveta Piganienė
3. Simona Balkevičienė / Silvija Kairienė
4. Anželika Partikienė / Juratė Apanskaitė

 

Dvejetai, vyrai, 1 lyga (pradžia - 14.00 val.)

 

1. Ilmaras Melnikas / Adrijus Melnikas
2. Robertas Blagušauskas / Mindaugas Simanaitis
3.Tomas Bagdanskis / Gediminas Narinkevičius
4. Algirdas Draugelis / Šarūnas Bruzgė

 

Dvejetai, vyrai, 2 lyga (pradžia - 14.00 val.)

 


1. Egidijus Vilkas / Giedrius Kovzonas
2. Andrius Knezys / Mindaugas Šimkus
3. Mindaugas Jusius / Marius Padvilikis
4. Gabrielius Bilevičius / Henrikas Pragarauskas

 

Dvejetai, MIX, 2 lyga (pradžia - 16.00 val.)

 

1. Silvija Kairienė / Evaldas Melnikas
2. Simona Balkevičienė / Arturas Balkevičius
3. Gabrielė Janulevičienė / Gediminas Puronas
4. Elena Cibulskienė / Tomas Rogožinskas

 

Dvejetai, moterys, 1 lyga (pradžia - 17.00 val.)

 

1. Lina Aldusevičienė / Vilma Drungienė
2. Rasa Kisielienė / Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
3. Irma Stankevičienė / Eglė Vindašiūtė
4. Laura Ragulskytė Pavliuk / Daina Virkšaitė

 

Moterų vienetai, 3 lyga (pradžia - 18.00 val.)

 

1. Šarūnė Šaltenė
2. Asta Garbulytė
3. Brigita Tunaitytė
4. Vaiva Žažeckienė

 

Dvejetai, MIX, 1 lyga (pradžia - 19.00 val.)

 

1. Gabija Jurgaitytė / Vitalijus Podlužnas
2. Jurgita Kveselaitė / Paulius Kveselaitis
3. Aistė Juškevičienė / Ilmaras Melnikas
4. Eglė Melnikienė / Adrijus Melnikas

 

Visos varžybos žaidžiamos 1 val. rėžimu, išskyrus vyrų dvejetų 1 lygą - jie žaidžia susitikimus su lemiamu tašku geime. Žaidžiama iki dviejų laimėtų setų. Vietoje trečiojo seto žaidžiamas Tie-break iki 10-ties taškų.

 

Finalo dieną, kviečiame atsiimti apdovanojimus nuo 13.00 iki 18.00 val. 
Šių grupių nugalėtojas:

Moterų vienetai, 1 lyga, Vilnius. 
Moterų vienetai, 2 lyga, Kaunas.

Žaidėjos:

1. Irma Stankevičienė
2. Rolanda Balčiauskienė
3. Gabrielė Janulevičienė
4. Lina Kučinskaitė
5. Laima Kalasauskienė
6. Jūratė Apanskaitė

 

Papildoma informacija: 

8-615-58377 
8-615-58379
Teniso klubas „Kauno setas“


 

Informuojame, jog visi dalyviai turi pasiimti švarią sportinę avalynę, kuri tiktų žaisti vidaus kortuose. Bus galimybė naudotis sauna bei baseinu.

Nuotraukos