"LEXUS taurė 2016" finalų rezultatai

„LEXUS PRO CUP 2016“ finalų rezultatai : 

 

Stipriausioje ir daugiausiai dėmesio sulaukusioje „LEXUS PRO CUP” HARD lygoje triumfavo Gvido Sabeckio ir Dovydo Šabūno dvejetas. Antri liko Laurynas Adomavičius ir Paulius Matulevičius, treti - Algirdas Draugelis ir Artūras Gotovskis.

 

„LEXUS PRO CUP” LIGHT lygoje triumfavo Mindaugo Simanaičio ir  Roberto Blagušausko dvejetas. Antri liko Vaidas Bielinis ir Gediminas Narinkevičius, treti - Tomas Bagdanskis ir Tomas Kirchovas.

Spauda apie finalą (SKAITYTI ČIA)

„LEXUS taurė 2016“ finalų rezultatai : 

Vyrų vienetai 1 lyga

1 vieta: Aurimas Martišauskas
2 vieta: Romas Šimkus
3 vieta: Tautvydas Beleškevičius
4 vieta: Laurynas Zaveckis

Vyrų vienetai 2 lyga

 

1 vieta: Antanas Gilaitis
2 vieta: Mindaugas Šimkus       
3 vieta: Alexandr Zubrickis       
4 vieta: Marius Padvilikis

 

Vyrų vienetai 3 lyga

 

1 vieta: Dangis Jurgelevičius     
2 vieta: Andrej Mardusevič      
3 vieta: Rytis Kaminskas          
4 vieta: Karolis Jaruševičius   

   

Moterų vienetai 2 lyga

 

1 vieta: Asta Dambrauskaitė     
2 vieta: Gabrielė Janulevičienė  
3 vieta: Sigita Smetonaitė         
4 vieta: Marija Urbelienė    

      

Vyrų dvejetai 1 lyga

 

1 vieta: Vaidas Bielinis/Tomas Bagdanskis        
2 vieta: Edvinas Podlužnas/Mingaudas Kalvaitis
3 vieta: Gvidas Sabeckis/Žydrunas JanuŠauskas           
4 vieta: Robertas Blagušauskas/Mindaugas Simanaitis   

 

Vyrų dvejetai 2 lyga

 

1 vieta: Mindaugas Šimkus/Andrius Knezys      
2 vieta: Gediminas Pauliukevičius/Šarūnas Bruzgė         
3 vieta: Giedrius Kovzonas/Rimantas Justinavičius         
4 vieta: Nerijus Juškaitis/Jevgenij Tekutjev      

  

Moterų dvejetai 2 lyga

 

1 vieta: Asta Dambrauskaitė/Rita Mockienė     
2 vieta: Patricija Liubsevičiutė/Rasa Kisielienė   
3 vieta: Eglė Melnikienė/Aistė Juškevičienė       
4 vieta: Laima Urbšienė/Violeta Bilaišytė    

      

Mišrūs dvejetai 1 lyga

 

1 vieta: Kristina Vaitkuvienė/Gvidas Sabeckis   
2 vieta: Aistė Juškevičienė/Ilmaras Melnikas     
3 vieta: Gabija Jurgaitytė/Mingaudas Kalvaitis   
4 vieta: Jurgita Kveselaitė/Aleksej Nikiforov 

    

Mišrūs dvejetai 2 lyga

 

1 vieta: Ilona Blekaitytė-Lišauskienė/Laurynas Zaveckis
2 vieta: Aušra Višniauskaitė/Justinas Basalykas 
3 vieta: Rasa Kisielienė/Tadas Kisielius 
4 vieta: Ingrida Vaitkevičė/Rokas Vaitkevičius