Lietuvos teniso mėgėjų vienetų ir dvejetų turnyro finalinių varžybų laikai.

Lietuvos teniso mėgėjų vienetų ir dvejetų turnyro finalinių varžybų laikai.

Varžybos vyks „Megatenis“ kortuose, Pipirų g. 1, Domeikava, Kauno raj. pradžia 12.00 val.

 

Vienetai, 1 lyga (pradžia 12.00 val.)

 

1.Andrius Nikelis
2.Paulius Latakas
3.Gytis Makarevicius
4.Giedrius Kovzonas
Dalyviai žaidžia dvejas varžybas po 1 val.

 

Dvejetai, MIX 2 lyga (pradžia 12.00 val.)

 

1.Benitas Jonikas / Vilija Nausėdaitė
2.Andrius Apulskis / Ieva Aleksa
3.Raimondas Maročka / Aistė Juškevičienė
4.Erika Peldžienė / Erikas Basakirskas
Dalyviai žaidžia dvejas varžybas po 1 val.

 

Vienetai, 2 lyga (pradžia 14.00 val.)

 

1.Ovidijus Vilniškis
2.Edvinas Dovydaitis
3.Vytautas Drungilas
4.Žilvinas Lelėnas
5.Gytis Vertelis
6.Andrius Petkevičius
7.Vytas Vaicekauskas
8.Arvydas Zvikas
Dalyviai žaidžia nuo 1 iki 3 varžybų. 8-ių lentelė (1 minuso sistema).

 

Dvejetai, vyrai 2 lyga (pradžia 15.00 val.)

 

1.Mindaugas Ginkus / Nerijus Lebioda
2.Mindaugas Šimkus / Vykintas Urniežius
3.Algirdas Tarasevičius / Vidas Šilkaitis
4.Darius Balčius / Giedrius Alisauskas
Dalyviai žaidžia dvejas varžybas po 1 val

 

Vienetai, 3 lyga (pradžia 15.00 val.)

 

1.Laurynas Vaškys
2.Paulius Šeikus
3.Martynas Pečkaitis
4.Mindaugas Žilionis
5.Jonas Bazevičius
6.Natalija Šigajeva
Dalyviai žaidžia nuo 1 iki 3 varžybų. Traukiami burtai, kurie du (pirmas vietas savo mieste užėmę žaidėjai) papuola per "x". 8-ių lentelė (1 minuso sistema).

 

Dvejetai, moterys 2 lyga (pradžia 16.00 val.)

 

1.Brigita Cipkute Jonaitiene / Elglė Visockaitė
2.Ruta Kijauskaite-Cikanavice Laura Ragulskyte Pavliuk
3.Gabija Gineleviciute / Audra Ginelevičienė
4.Daiva Zubrute / Erika Peldžienė
5.Oksana Konovalova / Oksana Spric
6.Natalija Šigajeva / Vita Kilišauskaitė
Dalyviai žaidžia nuo 1 iki 3 varžybų. Traukiami burtai kurios dvi (pirmas vietas savo mieste užėmę poros) papuola per "x". 8-iu lentelė (1 minuso sistema).

 

Dvejetai, vyrai, 1 lyga (pradžia 19.00 val.)

 

1.Darius Kairys / Rolandas Jarutis
2.Jevgenij Tekutjev / Martynas Eimontas
3.Ilmaras Melnikas / Adrijus Melnikas
4.Algimantas Treikauskas / Artūras Treikauskas
Dalyviai žaidžia dvejas varžybas po 1 val.

 

Papildoma informacija: 8-615-58377
Teniso klubas „Kauno setas“

Nuotraukos